Гарячі вакансії

Піцайоло
м. Львів

Коротка інформація про посаду

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

«La П’єц» у пошуках піцайоло! Ми шукаємо того, хто робитиме нашу піцу смачно, швидко і з любов’ю до своєї справи. Обіцяємо молоду, позитивну та вмотивовану команду, що із знанням своєї справи виконує роботу, вдосконалюється та вчиться щодня, і готова ділитись безцінним досвідом та разом надихатись на нові звершення. Робота у «La П’єц» – це розвиток разом із компанією, ми бачимо піцайоло серцем нашого колективу. Тож, якщо ти відповідаєш вимогам, відчуваєш в собі силу рости разом з нами і маєш бажання працювати у кращій доставці міста.

Адмін доставки
м. Львів

Коротка інформація про посаду

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

«La П’єц» шукає адміністратора доставки. Ми не кажемо, що робота буде легкою. Це постійні дзвінки, рух замовлень, координація. Потрібні зосередженість та стресостійкість. Однак працюючи в насиченому темпі Ви отримуєте нереально крутих колег та щоденне бажання приходити на роботу, а ми – найкращого адміністратора для найкращого сервісу доставки піци. Всі залишаються у виграші, чи не так?

Залиште нам заявку на дзвінок і нехай це буде першим кроком у вашій кар’єрі, найкращим досвідом роботи у команді або вдалим переходом з іншої роботи. А може все одразу? Ніколи не дізнаєтесь, поки не спробуєте, правда ж?

Кол центр
м. Львів

Коротка інформація про посаду

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

Сервіс доставки піци у Львові «La П’єц» шукає оператора кол-центру для роботи у найкрутішому колективі. Вимог до кандидата не багато, для початку достатньо просто добре робити свою роботу. Обробка замовлень – це не просто, але ми компенсуємо це багатьма іншими факторами, про які ви дізнаєтесь, залишивши заявку на дзвінок у контактній формі або зв’язавшись із нами будь-яким іншим, зручним для Вас, способом. Не маєте досвіду роботи? Давайте спробуємо разом, адже разом завжди легше починати!

Кур'єр
м. Львів

Коротка інформація про посаду

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

«La П’єц» у пошуках одного з найпотрібніших “гвинтиків” для сервісу доставки піци – кур’єра.
Ми маємо цікавий стандарт для клієнтів – доставка у чітко визначений час або безкоштовна піца, тому це буде вдвічі екстремальіше, ніж завжди.
Ви добре знаєте місто, маєте досвід і бажання працювати в свіжій, класній команді і постачати дійсно якісний продукт, зроблений з любов’ю?
Зв’яжіться з нами і зробіть крок до нової улюбленої роботи! «La П’єц» робить все якнайкраще і, якщо ви переймаєтесь результатом, – ви нам підходите!

Команда сервісу доставки піци у Львові «La П’єц» росте і розвивається, і ми потребуємо поповнення у нашу дружню родину.
Приєднуйся до команди однодумців «La П’єц» та працюй у сучасному та просунутому колективі. Ми завжди на крок попереду інших і завжди у пошуку операторів, кур’єрів, кухарів та маємо ще багато цікавих вакансій для тебе. Ми робимо все для того, щоб надавати найкращий сервіс у Львові, і, можливо, для цього нам потрібні саме ви!
Зв’яжіться з нами, щоб дізнатись більше та нарешті знайти роботу своєї мрії у Львові.

Замовити дзвінок

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв`яжемося

097 440 40 60

ВІДПРАВИТИ

Замовити дзвінок

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв`яжемося

097 440 40 60

ВІДПРАВИТИ

Ваше повідомлення відправленно.