Гарячі вакансии

careers_03

Піцмайстер

м. Львів
Коротка інформація про посаду

«La П’єц» у пошуках піцмейстера!
Ми шукаємо того, хто робитиме нашу піцу смачно, швидко і з любов’ю до своєї справи, адже без любові немає нічого. Ми обіцяємо молоду та позитивну команду, щоденне задоволення на роботі та безцінний досвід. Робота у «La П’єц» – це розвиток разом із компанією, а піцмейстер – це завжди її серце, адже ми є сервісом доставки піци у Львові. Зв’яжись із нами, якщо відповідаєш вимогам, готовий до випробувань і маєш бажання працювати у кращій доставці міста!

careers_06

Адміністратор доставки

м. Львів
Коротка інформація про посаду

«La П’єц» шукає адміністратора доставки. Ми не кажемо, що робота буде легкою. Це постійні дзвінки, рух замовлень, координація. Потрібні зосередженість та стресостійкість. Насправді, все дуже просто. Ви отримуєте нереально крутих колег та щоденне бажання приходити на роботу, а ми – найкращого адміністратора для найкращого сервісу доставки піци. Всі перемагають, чи не так?
Залиште нам заявку на дзвінок і нехай це буде першим кроком у вашій кар’єрі, найкращим досвідом роботи у команді або вдалим переходом з іншої роботи. А може все одразу? Ніколи не дізнаєтесь, поки не спробуєте, правда ж?

careers_10

Кол центр

м. Львів
Коротка інформація про посаду

Сервіс доставки піци у Львові «La П’єц» шукає оператора кол-центру для роботи у найкрутішому колективі. Як і зазвичай, вимоги до кандидатів прості і зрозумілі, до того ж, для початку достатньо просто добре робити свою роботу. Обробка замовлень – непроста робота, але ми компенсуємо це багатьма іншими факторами, про які ви дізнаєтесь, лишивши заявку на дзвінок у контактній формі або зв’язавшись із нами будь-яким іншим способом. Не маєте досвіду роботи? Давайте спробуємо разом, адже разом завжди легше починати!

careers_14

Кур'єр

м. Львів
Коротка інформація про посаду

«La П’єц» у пошуках одного з найпотрібніших “гвинтиків” для сервісу доставки піци – кур’єра.
Ми маємо цікавий стандарт для клієнтів – доставка у чітко визначений час або безкоштовна піца, тому це буде вдвічі екстремальіше, ніж завжди.
Ви добре знаєте місто, маєте досвід і бажання працювати в свіжій, класній команді і постачати дійсно якісний продукт, зроблений з любов’ю?
Зв’яжіться з нами і зробіть крок до нової улюбленої роботи! «La П’єц» робить все якнайкраще і, якщо ви переймаєтесь результатом, – ви нам підходите!

Команда сервісу доставки піци у Львові «La П’єц» росте і розвивається, і ми потребуємо поповнення у нашу дружню родину.
Приєднуйся до команди однодумців «La П’єц» та працюй у сучасному та просунутому колективі. Ми завжди на крок попереду інших і завжди у пошуку операторів, кур’єрів, кухарів та маємо ще багато цікавих вакансій для тебе. Ми робимо все для того, щоб надавати найкращий сервіс у Львові, і, можливо, для цього нам потрібні саме ви!
Зв’яжіться з нами, щоб дізнатись більше та нарешті знайти роботу своєї мрії у Львові.

Замовити дзвінок

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×
Зв'язатись з нами

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×

 

Будь ласка виберіть парну кількість піц

 

×
Зв'язатись з нами

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×

 

Будь ласка виберіть 4 піци

 

×