Робота як стиль життя

Будь активним та життєрадісним із нашою командою

ВАКАНСІЇ LA П'ЄЦ

“La П’єц” – це не лише доставка піци на дровах, а й стиль життя. Стиль, який має велику мету та ініціативну команду.  Ми щодня створюємо, покращуємо та доставляємо заряд енергії, вибух смаку та яскраві емоції.

Якщо ти так само, як і ми прагнеш допомагати та запалювати оточуючих своєю позитивною енергією, хочеш щодня вдосконалюватись та зростати – ласкаво просимо в команду “Доставки піци на дровах “La П’єц”!

  • 1 Місце, де ти станеш професіоналом Якщо ти хочеш навчатись новому або вдосконалювати свої навички – тоді тобі до нас. Ми завжди готові підтримати тебе в досягненні професійного успіху.
  • 2 Ти керуєш власним часом Пропонуємо різні види зайнятості. Обирай який варіант тобі підходить найкраще - і ми допоможемо створити зручний для тебе графік.
  • 3 Команда мрії Згуртованість, цікаві завдання, інноваційність та прогресивність – це найчастіші відгуки про нашу команду. Ми знаходимо та розвиваємо найкраще в людях!
  • 4 Готовність до вдосконалення Ми відкриті до нових ідей, постійно шукаємо кардинально нове та незвичне. Ти маєш неймовірну можливість втілити свої ідеї в життя!
  • 5 Корпоративна культура Ми знаємо, чого хочемо, маємо головну мету та великими кроками йдемо до її досягнення. Кожен наш працівник є важливою ланкою в компанії.

Вакансії «La П’єц»

Адміністратор

Посада адміністратора в нашій компанії є центральною у керуванні усім процесом створення ідеального продукту, що приноситиме неймовірне задоволення клієнту. Готовий прикладати максимум зусиль для стовідсотково ефективної роботи великої команди? Тоді тобі до нас!

ПОДРОБНЕЕ<
Копірайтер

Тобі подобається створювати цікаві тексти для соціальних мереж та статей? Можеш легко пояснити найскладніші речі? Знаєш  як створити привабливий контент? Тоді саме для тебе в “Доставці піци на дровах “La П’єц” відкрита вакансія копірайтера.

ПОДРОБНЕЕ<
Кухар, Піцмайстер

Якщо ти відчуваєш, що кухня - це твоє щире захоплення, не уявляєш життя без піци, вмієш або хочеш навчитись готувати - тоді ми чекаємо саме на тебе! Шукаємо молодих та амбітних, захоплених італійською кухнею та своєю роботою!

ПОДРОБНЕЕ<
Помічник керівника

“Доставка піци на дровах  “La П’єц” розшукує талановитого помічника керівника. Нам потрібна активна та життєрадісна людина, яка точно знає, як вирішити будь-яке питання.  

ПОДРОБНЕЕ<
Кур’єр

Завжди мріяв займатись улюбленою справою та одночасно гарно заробляти? Тоді гайда до нас! Кур’єр в “Доставці піци на дровах ”La П’єц” - це єдиний та неповторний представник компанії, який має можливість із задоволенням та користю “колесити” містом!

ПОДРОБНЕЕ<
Оператор call-центру

Якщо ти не можеш уявити своє життя без спілкування, вважаєш гарну вимову своєю супер-здатністю, можеш продати найсмачнішу піцу всім навколо - тоді тобі до нас!

ПОДРОБНЕЕ<

Заказать звонок

Позвоните нам или оставьте заявку и мы с Вами свяжемся

097 440 40 60

ОТПРАВИТЬ

Заказать звонок

Позвоните нам или оставьте заявку и мы с Вами свяжемся

097 440 40 60

ВІДПРАВИТИ

Ваше сообщение отправлено