Про нас

Новий сервіс доставки піци “La П’єц” у Львові – це не просто черговий бізнес. Ми маємо кілька переваг перед конкурентами і саме на цій сторінці хочемо розповісти про них.

По-перше, доставка піци у Львові “La П’єц” використовує лише найсвіжіші та найчмачніші продукти. Це не просто рекламна фраза. Ми співпрацюємо з українськими виробниками і постачальниками, зокрема з ТМ “Смак українських Карпат”, тому ваша піца завжди випечена з натуральних карпатських продуктів. Все, від овочей до сирів, є справжнім, екологічно чистим та вирощеним на українській землі.

По-друге, ми чітко зазначаємо термін доставки піци. Швидка доставка піци – другий наш козир і показник репутації серед клієнтів і конкурентів. Ми ділимо Львів на дві зони – зелену та червону. Для кожної зони є чіткий час доставки, якщо наш кур’єр запізнюється – ваша наступна піца безкоштовна. Карту зонування Львова ви знайдете на сторінці “Доставка та оплата”.

По-третє, ми печемо не просто піцу. Ми – це піца на дровах у Львові. Піца на дровах – це надзвичайний смак тіста та ніжний розплавлений сир згори. Її просто необхідно спробувати, описати цей смак словами майже нереально.

“La П’єц” може ще довго і багато писати про свої переваги, але ви ж прийшли сюди тому, що хочете гарячої піци, чи не так? То чи не краще один раз спробувати і бути ситим, ніж сто разів прочитати це, лишаючись голодним? 🙂

Замовити дзвінок

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×
Зв'язатись з нами

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×

 

Будь ласка виберіть парну кількість піц

 

×
Зв'язатись з нами

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×

 

Будь ласка виберіть 4 піци

 

×