Зони доставки у Львові

oplata-i-dostavka_03

"Зелена зона"

До 29 хвилин
Мінімальне замовлення 150 грн.
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО.

oplata-i-dostavka_06

"Червона зона"

До 59 хвилин
Мінімальне замовлення 250 грн.
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО.

Спосіб оплати

Оплата готівкою

Розраховуйтесь за свою улюблену піцу La П’єц готівкою при отриманні.

Оплата карткою при отриманні

Розраховуйтесь за свою улюблену піцу La П’єц карткою при отриманні.

Сервіс доставки піци у Львові «La П’єц» пропонує надзвичайно зручний механізм доставки та оплати. Ми вважаємо, що наші стандарти роботи мають бути класикою та комфортом для замовника.

Отже, почнемо з доставки. Ми ділимо Львів на зони зони доставки – зелену і червону. Для кожної зони ми чітко визначаємо час приїзду кур’єра і в разі затримки Ви отримуєте приємний сюрприз, про який трохи пізніше. Для кожної із зон доставка є абсолютно безкоштовною.

Доставка в зелену зону Львова – до 29 хвилин. Доставка в червону зону – до 59 хвилин. Ми дуже цінуємо Ваш час, тому завжди намагаємось вкластись у мінімальні терміни і вимірюємо час хвилинами, адже кожна хвилина важлива. Погодьтесь, приємно отримати смачну, гарячу та запашну піцу протягом 29 хвилин, правда?

Якщо кур’єр спізнюється, Ви отримуєте не лише вибачення, а ще й промокод на безкоштовну піцу при наступному замовленні!

Тепер трохи про зручності оплати. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому розрахунок відбувається при отриманні. Готівкою або карткою – обираєте Ви. Сервіс доставки піци у Львові «La П’єц» намагається бути максимально сучасним та лояльним до своїх клієнтів, тому ви можете розрахуватись карткою. Просто позначте при оформленні замовлення, що бажаєте розплатитись з кур’єром карткою, або повідомте про це оператора телефоном. Насправді, погодьтесь, готівка потрохи виходить з ужитку і ми все частіше розраховуємось карткою за все, навіть за проїзд у транспорті.

Доставка «La П’єц» – це найсучасніший, найкомфортніший та найсмачніший сервіс доставки піци у Львові. Ми співпрацюємо з українськими виробниками, поєднуємо професійність та нестандартні рецепти, а Ви отримуєте смачну і гарячу піцу у будь-який день. Так, ми працюємо для вас щоденно, лише оберіть піцу та оформіть замовлення! До речі, до будь-якої піци можна обрати додатки – овочі, м’ясо, сир та ще багато чого іншого. Щодо напоїв – рекомендуємо спробувати соки від ТМ “Чавко”. Це український виробник і найсвіжіший продукт, розмаїття смаків і широкий вибір варіантів, які пасуют до наших піц. Спробуйте наш сервіс доставки, і Ви завжди будете обирати лише нас.

Замовити дзвінок

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×
Зв'язатись з нами

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×

 

Будь ласка виберіть парну кількість піц

 

×
Зв'язатись з нами

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×

 

Будь ласка виберіть 4 піци

 

×