Для партнерів

Партнерство у бізнесі – вигідний спосіб сумісної роботи та отримання задоволення від результату. Чому? Тому що ми пропонуємо партнерство у сучасній, гнучкій та цікавій компанії. Такий варіант співпраці приносить користь обом сторонам, фінансові можливості, рекламу та зростання бізнесу. Це не просто слова, адже ви на цій сторінці тому, що хочете, аби ваш місцевий бізнес зростав та розвивався.

«La П’єц» здійснює послуги доставки піци у Львові. Це конкурентна та динамічна ніша, яка постійно у чомусь постійно змінюється, а у чомусь роками лишається незмінною. Ми надаємо комфортний сервіс та притримуємось сучасних стандартів роботи. Продивившись наш сайт, можна отримати основну інформацію про нашу філософію, конкурентні переваги, а також принципи роботи. Якщо ви бажаєте дізнатись більше – зв’яжіться з нами за контактною формою, що вказана нижче, і ми відповімо на усі ваші питання.

Ми доставляємо піцу, салати та напої у межах Львова, маємо широкий асортимент, приємні для клієнтів ціни, якісний сервіс та чудові умови. Наразі, наприклад, ми співпрацюємо з постачальниками з ТМ «Смак українських Карпат» та соків ТМ «Чавко», тому наші замовники завжди отримують піцу з найсвіжіших інгредієнтів з самісіньких Карпат та соки прямого віджиму без консервантів, вироблені у Львові. «La П’єц» піклується про своїх клієнтів і завжди відбирає для них лише найкраще. Готові приєднатись, відчуваєте, що маєте ресурси і бажання? Сконтактуйтесь з нами і розпочнемо нове і перспективне партнерство.

Це сторінка зв’язку для фірм або осіб-підприємців, які можуть запропонувати «La П’єц» вигідне партнерство. Ми завжди відкриті до пропозицій та діалогів і завжди у пошуках надійних та закоханих у свою справу людей – таких самих, як ми.

Залишити заявку

Замовити дзвінок

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×
Зв'язатись з нами

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×

 

Будь ласка виберіть парну кількість піц

 

×
Зв'язатись з нами

 

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв'яжемося

097 440 40 60


×

 

Будь ласка виберіть 4 піци

 

×